Dovana gimtadieniui – logotipas

Visada smagu bendraminčių būry, gera drauge dalintis idėjomis, kurti, nuoširdžiai bendrauti. Tuo esame tikri mes, gimnazijos klubo „Lietus vitraže“ nariai, šiandien švenčiantys klubo gimtadienį. Turime ir puikią dovaną – klubo logotipą. Jo autoriai – visi klubo nariai, po idėjų lašelį dėlioję, mąstę, siūlę, kūrę, kaip išreikšti savo pirmtakų mintį – kad šviesiausiomis spalvomis sušvistų kūrybos, minčių lietus kiekvieno nario sielos vitraže.

Prasminga ir dėsninga, kad klubo logotipo sumanytoja – mus į savo jaukią pastogę visada svetingai priimanti Zarasų viešoji biblioteka. O juk prieš vienuolika metų būtent šios bibliotekos palėpėje vyko pirmieji mūsų susitikimai – dar nedrąsūs, bet labai šilti. Skaitytos eilės, grota, vaidinta, fotografuota, piešta, keliauta ir tiesiog gražiai būta drauge. Biblioteka visad buvo šauni mūsų bičiulė. Ir šiemet renkamės po jos erdviais ir jaukiais skliautais. Juk čia vyksta tokia daugybė renginių, projektų, konkursų, čia tiek erdvės kūrybiniams sumanymams ir tokia skani arbata, pagardinta nuoširdžių darbuotojų šypsenom ir geranoriškumu.
Čia mus kaskart pasitinka puikia nuotaika spinduliuojanti bibliotekos dailininkė Rasa, noriai besidalijanti su mumis maketavimo, vaizdo filmukų kūrimo paslaptimis ir daugybe kitų įdomių idėjų. Ir dovanos klubui sumanytoja mūsų šaunioji pagalbininkė Rasa. Tai ji kantriai maketavo, dėliojo mūsų piešinių eskizus, kol galiausiai išvydome klubo logotipą – visus narius priglaudžiantį skėtį. Nuo šiol jis – klubo ženklas. Dėkojame už dovaną ir gražią bendrystę Zarasų viešajai bibliotekai.

Šventinis klubo „Lietus vitraže“ sveikinimas Zarasų krašto gyventojams

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=jQBjbXjxlek&feature=youtu.be{/youtube}

Gitana Vasalauskienė
Klubo „Lietus vitraže“ vadovė