Knygos – tai smagybė

2012 06 19

Nuo birželio 6 dienos Turmanto bibliotekoje vyksta skaitymo ir laisvalaikio programa „Metamorfozės V“, kurią remia Lietuvos Respublikos kultūros rėmimo fondas ir Zarasų rajono savivaldybė.

 
Į pirmą užsiėmimą susirinko 12 įvairaus amžiaus vaikų – nuo 7 iki 18 metų. Bibliotekos vedėja pristatė programą, papasakojo apie visus renginius, vyksiančius šią vasarą. Vaikai galės pasirinkti sau patinkančius užsiėmimus: piešti, siūti, lipdyti, skaityti, žaisti. Renginių tikslas – padėti vaikams prasmingai leisti laisvalaikį, skatinti knygų skaitymą, ugdyti vaikų kūrybiškumą. Vėliau vaikai įvairiomis spalvomis nuspalvino programos simbolį – chameleoną, diskutavo apie laisvalaikio pomėgius.


Birželio 13 dieną vaikai vėl rinkosi į „Metamorfozių“ užsiėmimą. Bibliotekininkė pristatė Irenos Butautienės knygą „Kas peš, kas raus“. Knygoje yra daugiau nei 200 įvairiausio pobūdžio žaidimų, kurie teikia gera poilsį ir džiaugsmą. Vaikai su malonumu žaidė lauke ir buvo patenkinti, kad linksmai praleido laiką.

Jelena Gurskaja,
Turmanto bibliotekos vedėja

GALERIJA